VÄLKOMMEN TILL OSS

Vi har en kraftig tillväxt där flera nya ansikten har dykt upp. Låt oss hjälpa dig med dina funderingar.
Nedan finner du både verkstad, försäljning eller faktura frågor.
Vi ser fram emot ditt samtal!

VERKSTAD

Vi hjälper dig med reparation, tekniska frågor och komponenter som ni önskar att anpassa

Pavel Gorin
Verkstadschef
Telefon: 070-980 98 49
E-post: pavel@sweves.se

Volodymyr Vintoniuk
Tekniker
Telefon: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Irina Tutygina
Tekniker
Telefon:   08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Andrey Kushnarenko
Tekniker
Telefon:  08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Akhmed Al-Sayed
Tekniker
Telefon: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Igor Salmin
Tekniker
Telefon: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Andrey Gurov
Tekniker, bussbyggnation
Telefon: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Vi söker – Spol & Högtrycks Mekaniker
Telefon:   08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

KONTOR

FÖRSÄLJNING

Vi hjälper dig med offerter, hyra ut, köpa in och marknadsfrågor

Vladimir Safronov
vice VD
Telefon: 070-287 88 82
E-post: vladimir@sweves.se
Linkedin

Liza Brentmar
Marknad
Telefon: 070-010 14 28
E-post: liza@sweves.se
LinkedIn

Roger Östergren
Säljare
Telefon: 070-010 14 27
E-post: roger@sweves.se
Linkedin

Vi söker – Säljare
Telefon:   08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

KONTOR

ADMINISTRATION

Vi hjälper dig med fakturafrågor, godsmottagning och försändelser samt övriga administrativa tjänster

Serguei Safronov
VD
Telefon: 070-781 86 30
E-post: serguei@sweves.se
LinkedIn

Jenja Safronov
Ekonomi
Telefon: 076-704 90 31
E-post: evgenij@sweves.se
LinkedIn

Daniel Svensson
Publikation
Telefon: 08-740 53 12
E-post: daniel@sweves.se
Linkedin

Alena Safronova
Administration
Telefon: 08-740 53 12
E-post: faktura@sweves.se

SWEVES

Ursviksvägen 127
174 46 Sundbyberg
Sverige

Tel: +46 (0)8 740 53 12
info@sweves.se

Org nr: 556920-7045

Vi söker – Backend Programmerare
Telefon:   08 740 53 12
E-post: info@sweves.se

JOBBA HÄR

Vi är inne i en stark tillväxt där vi levererar, reparerar och programmerar produkter och tjänster inom inspektionsbranschen. Vi levererar i Sverige och delar av Europa. Vi tar gärna emot din ansökan och återkommer till dig info@sweves.se
Tack, för att du vill bidra med tillväxt i gänget med oss!

Meny