Serguei Safronov
VD
Telefon: 070-781 86 30
E-post: serguei@sweves.se

Vladimir Safronov
vice VD
Telefon: 070-287 88 82
E-post: vladimir@sweves.se

Alena Safronova
Administration
Telefon: 08-740 53 12
E-post: faktura@sweves.se

Jenja Safronov
Ekonomi
Telefon: 076-704 90 31
E-post: evgenij@sweves.se

Susanna Bokstam
Kvalitetskontroll, kundrelationer
Telefon: 070-010 14 26
E-post: susanna@sweves.se

Liza Brentmar
Marknad
Telefon: 070-010 14 28
E-post: liza@sweves.se

Roger Östergren
Säljare
Telefon: 070-010 14 27
E-post: roger@sweves.se

Daniel Svensson
Publikation
Telefon: 08-740 53 12
E-post: daniel@sweves.se

Volodymyr Vintoniuk
Tekniker
Telefon: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Irina Tutygina
Tekniker
Telefon:   08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Andrey Kushnarenko
Tekniker
Telefon:  08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Akhmed Al-Sayed
Tekniker
Telefon: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Igor Salmin
Tekniker
Telefon: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Andrey Gurov
Tekniker, bussbyggnation
Telefon: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Vi söker – Säljare
Telefon:   08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

KONTAKTA OSS

Rissneleden 57,
174 44 Sundbyberg
info@sweves.se

Organisationsnummer:
556920-7045

OFFERTFÖRFRÅGAN

Är du intresserad av någon produkt eller tjänst, skicka oss en offertförfrågan. Fyll i kontaktformuläret och beskriv din fråga eller önskemål så återkommer vi till dig så fort vi kan.

Fill out this field
Ange en giltig e-postadress.
Fill out this field

SERVICE & SUPPORT

När ni skickar utrustning till oss för service eller reparation, bifoga gärna ett serviceunderlag. Då kan vi snabbare genomföra reparationen.

För en snabb och smidig programsupport, tryck på knappen Fjärrsupport nedan och kontakta oss så hjälper vi gärna till.

Meny