Välkommen till oss

Vi har en kraftig tillväxt där flera nya ansikten har dykt upp. Låt oss hjälpa dig med dina funderingar. Nedan finner du både kontakt till verkstad, försäljning eller administration för fakturafrågor. Vi ser fram emot ditt samtal!

Försäljning och Marknad

Vi hjälper dig med offerter, hyra ut, köpa in och marknadsfrågor

Peter Nyby
Försäljnings- och marknadschef
Telefon: 073-316 99 10
E-post: peter@sweves.se

Roger Östergren
Säljare
Telefon: 070-010 14 27
E-post: roger@sweves.se
Linkedin

Liza Fredholm
Affärsstrateg
Telefon: 070-010 14 26
E-post: liza@sweves.se
LinkedIn

Elijah Nord
Säljare
Växel: 08-740 53 12
E-post: elijah@sweves.se

Vi söker – Säljare
Växel: 08 740 53 12
E-post: info@sweves.se
Mer info

Verkstad

Vi hjälper dig med reparation, tekniska frågor och komponenter som ni önskar att anpassa.

Kameraservice 070-010 14 31
Spolservice
070-010 14 32

Pavel Gorin
Verkstadschef
Telefon: 070-980 98 49
E-post: pavel@sweves.se

Volodymyr Vintoniuk
Tekniker
Växel: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Irina Tutygina
Tekniker
Växel:  08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Andrey Kushnarenko
Tekniker
Växel:  08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Igor Salmin
Tekniker
Växel: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Andrey Gurov
Tekniker, bussbyggnation
Växel: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Viktors Vasiljevs
Mekaniker
Växel: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Serhii Kulynenko
Mekaniker
Växel:  08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Oleksii Samoilichenko
Mekaniker
Växel: 08-740 53 12
E-post: info@sweves.se

Kameraservice
070-010 14 31
Spolservice
070-010 14 32

Har du frågor om spolaggregat, spolservice,
slangar, kopplingar och spoldysor?

Ring070-010 14 32

Administration

Vi hjälper dig med fakturafrågor, godsmottagning och försändelser samt övriga administrativa tjänster

Serguei Safronov
VD
Telefon: 070-781 86 30
E-post: serguei@sweves.se
LinkedIn

Vladimir Safronov
vice VD
Telefon: 070-287 88 82
E-post: vladimir@sweves.se
Linkedin

Jenja Safronov
Ekonomi
Telefon: 076-704 90 31
E-post: evgenij@sweves.se
LinkedIn

Alena Safronova
Administration
Telefon: 08-740 53 12
E-post: faktura@sweves.se

Media avdelning

Bearbetning och publicering av bilder, filmer, texter på socialmedia och hemsidan

Daniel Svensson
Mediachef
Växel: 08-740 53 12
E-post: daniel@sweves.se
Linkedin

Mariia Klein
Fotografering
Växel: 08-740 53 12
E-post: maria@sweves.se

Andy Flink
Grafisk formgivare
Växel: 08-740 53 12

Hitta till oss

Ursviksvägen 127
174 46 Sundbyberg
Sverige

Tel: +46 (0)8 740 53 12
info@sweves.se

Org nr: 556920-7045

Öppettider:
Måndag-torsdag 7.00-17.00
Fredag 7.00-15.00

Vi söker – Programmerare
Växel:   08 740 53 12
E-post: info@sweves.se

Jobba här

Vi är inne i en stark tillväxt där vi levererar, reparerar och programmerar produkter och tjänster inom inspektionsbranschen. Vi levererar i Sverige och delar av Europa. Vi tar gärna emot din ansökan och återkommer till dig info@sweves.se
Tack, för att du vill bidra med tillväxt i gänget med oss!